Для більш ефективного користування системою "Прецедент" ® 2.0 («Розумний пошук»), пропонуємо Вам ретельно прочитати та врахувати основні рекомендації:
1) Алгоритм "Розумний пошук" системи "Прецедент"® 2.0 унеможливлює отримання негативного результату, оскільки враховуються багаточисленні помилки Користувачів при конструюванні запитів (алгоритми постійно оновлюються).
2) Пошук одного словосполучення.
У випадку пошуку будь-якого одного словосполучення, система «за замовченням» здійснить пошук такого словосполучення та забезпечить його пріоритетне відображення в документах, а потім – всі інші документі, однак лише ті, які містять пошукові слова окремо.
Приклад: словосполучення Про виконавче провадження не потрібно заключати в лапки, оскільки система пріоритетно відпрацює такий запит, як словосполучення.
3) Два та більше словосполучень вже необхідно самостійно відокремлювати одне від одного та заключати кожне словосполучення в лапки.
Приклад:
"Про виконавче провадження" "Про іпотеку" "Про заставу"
(запит складається з 3-х словосполучень взятих у лапки).
4) Пошук за нормою права.
Приклади:
Стаття 196 СК
ст. 196 СК
ч.1 ст. 261 ЦК
261 СК
підпункту 14.1.257
14.1.257
Система автоматично забезпечить пошук відповідної норми, як точної фрази (словосполучення) + забезпечить пошук всіх варіантів (детально в пункті 6).
5) У випадку запиту по типу: стаття 196 СК пеня аліменти (без лапків) або ст. 196 СК пеня аліменти (без лапків). Так система буде автоматично ідентифікувати посилання "на статтю та кодекс" та шукати точну фразу. Модифікований запит буде таким:
"стаття 196 СК" пеня аліменти або "ст. 196 СК" пеня аліменти.
6) «Пошук всіх варіантів посилань на норму права».
Приклад запиту: ч.1 ст. 261 ЦК (запит без лапків по вкладці «ВСІ»).
"Прецедент"® 2.0 ("Розумний пошук") знайде всі зазначені нижче посилання у текстах, як словосполучення, (у тому числі в зворотному напрямку), зокрема:
ч. 1 ст. 261 ЦК
ч.1 ст.261 ЦК
ст. 261 ЦК ч. 1
ч. 1 ст. 261 Цивільного кодексу України
частини 1 статті 261 Цивільного кодексу України
частини 1 статті 261 ЦК
частиною 1 статті 261 Цивільного кодексу
частиною 1 ст. 261 ЦК
частини 1 статті 261 ЦК України
Відеоматеріал, щодо використання такого пошуку присутній в розділі "Відео".
7) У випадку запиту (без лапків), який містить посилання на норми права (1, 2, 3 та більше норм права), система ідентифікує кожне посилання на норму права та забезпечить пошук всіх норм права в одному документі.
Приклад запиту (без лапків):
ч 1 ст 601 п 8 ч 2 ст 46 пункт 1 статті 6;
Модифікований запит: "ч 1 ст 601" "п 8 ч 2 ст 46" "пункт 1 статті 6"
Тобто алгоритмами "Розумний пошук" кожна норма ідентифікована та пошук буде здійснюватися щодо всіх відповідних норм в одному документі.
8) «Обрав текст або словосполучення – знайшов його».
В цьому режимі можливо шукати практику, як по нормі права через розділ "НАУ", або через інший розділ, якщо відповідний нормативний документ відображається, або з будь-якого тексту рішення. Для цього необхідно обрати статтю норми права або будь-який текст та виділити його мишкою, а потім натиснути на «збільшувальне скло». Пошук автоматично здійснюється по вкладці "ВСІ", після чого можна переключитись на будь-яку вкладку.
12) Папка «Обрані». У випадку наявності документів у папці «Обрані», система також забезпечує пошук по всім документам в цій папці.
13) При перегляді знайдених збігів після пошуку, до правої частини інтерфейсу (текст документу) додані стрілки переходу по знайденим збігам ("вверх" та "низ") з відповідним лічильником попередніх та наступних збігів. Зазначений функціонал також працює при повноекранному перегляді документу (двійний клік по документу в лівій частині інтерфейсу або на за допомогою кнопки на інтерфейсу).
Окрім цього, у разі досягнення першого або останнього збігу (маніпулятором миш або стрілками клавіатури) та натискання стрілки "вверх" або "низ" відбудеться автоматичний перехід на попередній або наступний документ з відображенням відповідного збігу в новому документі та підказки про перехід на новий документ.
Таким чином забезпечується "наскрізний" перехід по знайденим збігам по всім документам та лише при натисканні або стрілок клавіатури або маніпулятора (миші).
14) У випадку, якщо по будь-якій вкладці (окрім вкладці «ВСІ») не знайдено документів, система автоматично забезпечить пошук по вкладці «ВСІ» та повідомить Вас. В такому режимі фактично унеможливлюється нульовий пошуковий результат.
15) Для отримання точного результату можливо шукати по 4-6 звичайним словам або 3-4 унікальним словам.
16) У пошуковий запит також можна додати одну або декілька цифр та/або слів. Приклад:
"про виконавче провадження" 43
"про виконавче провадження" арешт
і так далі.
17) Документи відображуються «за замовченням» «за збиванням» від нових до більш ранніх (За датою ЄДРСР). Також можливо перемикнути режим відображення для сортування за «Датою Ухвалення».
У випадку знайдених помилок або пропозицій, прошу повідомляти через форму зворотного зв’язку.
Дякуємо і вдалої роботи з системою!