Акція для студентів денної форми навчання:
Пільгове використання системи "Прецедент"® 2.0 (Розумний пошук).

Додаткові умови акції:

 1. Суб'єкти акції - студенти 3-5 курсів денної форми навчання (спеціальність "Правознавство" (або пов'язана) будь-якого спеціального вищого навчального закладу України (НУ ОЮА, НЮУ їм. Ярослава Мудрого і так далі);
 2. Суб'єкту акції необхідно здійснити реєстрацію за адресою www.precedent.ua з обов'язковим зазначенням реальних П.І.Б., мобільного телефону, назви навчального закладу з приставкою - "студент" (розділ "Компанія"), а також активацію облікового запису;
 3. На електронну скриньку welcome@precedent.ua відправити кольорову скановану копію студентського квитка денної форми навчання, а також:
  • - Обґрунтувати прохання про необхідність використання системи "Прецедент"® на пільгових умовах (вільна форма);
  • - Вказати ID користувача або e-mail;
  • - Вказати кінцевий термін навчання і дату/місяць державного екзамену;
  • - Вказати джерело інформації про можливості отримати пільговий доступ до системи "Прецедент"®.

Порядок підключення:

1-2 дня після активації і перевірки всіх даних, проте залишаємо за собою право відмовити в наданні пільгового доступу без зазначення причин.

Строк надання: На період навчання, згідно даних студентського квитка.

Порядок "відкликання" пільгового доступу: залишаємо за собою безумовне право здійснити відключення облікового запису в разі передачі логіну та пароля іншим особам (у тому числі родичам), підозрілої активності, а також неактивності протягом 3 (трьох) місяців з моменту активації або останньої активності.


Увага!

Після отримання доступу до системи "Прецедент", користувач зобов'язаний зробити пост у Facebook, щодо отримання пільгового доступу, із зазначенням сторінки з умовами акції www.precedent.ua/akcija, а також надіслати, не пізніше 3 годин, посилання на відповідний пост у FB.

Назад
^ Наверх