Документ 994-VIII, чинний від 01.04.2016.
Поточна редакція — Прийняття від 04.02.2016
( Остання подія – Набрання чинності, відбулась 01.04.2016 )

Картка документа  переглянути на сайті Верховної Ради України

Про внесення зміни до Митного кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу
Види Закон
Видавники Верховна Рада України
Дати 04.02.2016
Номери 994-VIII
Ідентифікатор 994-19
Стан Чинний

Історія документа, публікації та редакції

Дата події Інформація про подію Додатково
27.04.2016 Публікація в ЗМІ — Урядовий кур'єр / № 80
01.04.2016 Набрання чинності
18.03.2016 Публікація в ЗМІ — Відомості Верховної Ради України / 2016 р., № 12, стор. 7, стаття 136
11.03.2016 Публікація в ЗМІ — Офіційний вісник України / 2016 р., № 18, стор. 269, стаття 711, код акта 80966/2016
02.03.2016 Публікація в ЗМІ — Голос України / № 39
04.02.2016 Прийняття


ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Митного кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № XX ст.136)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 232 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., № XXXXX ст. 552) доповнити частинами другою - четвертою такого змісту:

"2. Митний контроль та митне оформлення обсягів природного газу за операціями із заміщення природного газу (бекхол) здійснюється відповідно до заявленого митного режиму на підставі документів, передбачених пунктом 5 частини першої статті 335 цього Кодексу, а також акта приймання-передачі природного газу між перевізниками - операторами газотранспортних систем України та суміжної іноземної держави (окремо за кожним пунктом приймання-передачі газу) та/або перевізником - оператором газотранспортної системи України та оператором газосховища, що містить інформацію про обсяги природного газу за операціями бекхолу.

Порядок здійснення митного контролю за обсягами природного газу за операціями бекхолу визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Під операцією бекхолу розуміється операція, під час якої здійснюється приймання-передача природного газу шляхом документального оформлення зустрічних потоків:

природного газу, що знаходиться в суміжних газотранспортних системах, - перевізниками - операторами газотранспортних систем України та суміжної іноземної держави за кожним пунктом приймання-передачі газу окремо без його переміщення трубопровідним транспортом через митний кордон України;

природного газу, що знаходиться в газотранспортній системі та/або у газосховищах України під митним контролем, - перевізником - оператором газотранспортної системи України та оператором газосховища без його фізичного закачування/відбору в/з газосховища.

Відповідальність за декларування обсягів природного газу за операціями бекхолу несе декларант. Органи доходів і зборів не відшкодовують будь-які майнові претензії осіб, які мають повноваження стосовно відповідних обсягів природного газу.

3. Митне оформлення природного газу, переміщеного трубопровідним транспортом через митний кордон України за зовнішньоекономічними договорами (контрактами), здійснюється на підставі даних актів приймання-передачі природного газу між сторонами зовнішньоекономічних договорів (контрактів) та оперативного балансового рахунку за звітний період (місяць), між перевізниками - операторами газотранспортних систем України та суміжної іноземної держави.

Під оперативним балансовим рахунком (ОБР) розуміється документ, у якому оператори газотранспортних систем України та суміжної іноземної держави зазначають обсяги балансування природного газу за звітний період за кожним пунктом приймання-передачі газу.

Нажаль Ви вже вичерпали ліміт на перегляд контенту, тому повний текст документу буде доступний після рєстрації облікового запису.
^ Наверх