Про систему


Оновлено 17.09.2019: Зустрічаємо новий функціонал "Виправдувальні вироки" в розділах "ККС/ВС" та "Апеляції".
Ми проаналізували більш ніж 250 тис рішень з 01.01.2018 року та створили базу "Виправдувальних вироків".
Також створено механізм для пошуку практики за статтями матеріального та процесуального права (Кримінальне судочинство).
Щоденне оновлення.
Пропонуємо відповідне «Відео» для детального ознайомлення з новим функціоналом.
Оновлено 22.07.2019: Оновлено перелік судових рішень, які позначаються знаком оклику Комментар Детальніше >>> Оновлено 22.04.2019: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик № 10 "Робота з базою судової практики Європейського суду з прав людини в інформаційно – правовій системі "Прецедент". Оновлено 18.04.2019: Зустрічаємо новий функціонал розділу "ЄСПЛ". Деталі у файлі за посиланням. Оновлено 09.04.2019: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик № 9 "Щодо візуальної та революційної ідентифікації в системі "Прецедент" ® (до відкриття судового рішення) Постанов Великої Палати ВС (ВПВС), Постанов/Рішень Касаційних судів у складі ВС, у тому числі Об'єднаної палати (ВС), Постанов Верховного суду України (ВСУ), які містять актуальні (останні) та неактуальні правові висновки, внаслідок відступлення або скасування, а також "Зразкові справи", новий режим "Зв'язок" та іншій функціонал (Оновлення від 15.03.2019, 10.03.2019, 25.02.2019.). Оновлено 15.03.2019: Щодо візуальної та революційної ідентифікації в системі "Прецедент" ® (до відкриття судового рішення) Постанов Великої Палати ВС (ВПВС), Постанов/Рішень Касаційних судів у складі ВС, у тому числі Об'єднаної палати (ВС), Постанов Верховного суду України (ВСУ), які містять актуальні (останні) та неактуальні правові висновки, внаслідок відступлення або скасування, а також "Зразкові справи" та новий режим "Зв'язок".
Так, в системі "Прецедент" ® візуально ідентифіковано:
✔ Постанови ВПВС, ВС та ВСУ, які містять актуальні та неактуальні правові висновки, враховуючи факт відступлення ВПВС від Постанов ВПВС, ВС та ВСУ а також відступлення ВСУ від ВСУ;
✔ Постанови Об'єднаних палат КЦС, КГС, КАС та ККС у складі Верховного суду;
✔ Постанови КЦС, КГС, КАС, ККС у складі Верховного суду, від правових висновків в яких здійснила відступлення Об'єднана палата КЦС, КГС, КАС та ККС у складі Верховного суду;
✔ Постанови ВПВС та Рішення КАС ВС по «Зразковим справам»;
✔ Постанови ВПВС, якими скасовано Рішення/Ухвали КАС ВС та всі скасовані Рішення/Ухвали КАС ВС;
✔ Постанови ВПВС щодо питань «виключних правових проблем».
Окрім цього також створено і оновлюється Хронологія відступлення ВПВС від висновків ВПВС, ВС та ВСУ за весь час (запит VPVS);
Візуально, всі такі Постанови/Рішення/Ухвали позначаються жовтим знаком оклику (⚠️) в лівій частині інтерфейсу системи «Прецедент» ® (із спливаючою підказкою при наведенні мишею на знак).
Оновлено 10.03.2019: Впроваджено механізм «Зв'язок», який дозволяє миттєво отримати все пов'язані судові рішення з первинним (актуальні, неактуальні чи скасовані) за № справи, № провадження, № в ЄДРСР та № справи ВРП. Первинний документ позначається знаком «будинок». Оновлено 25.02.2019:: В систему «Прецедент»® завантажуються:
✔ Всі офіційні Дайджести Великої палати ВС (ВП ВС);
✔ Всі офіційні і щотижневі Дайджести ВС (ЄСПЛ);
✔ Весь аналітичний матеріал суддів ВС, опублікований на інтернет-порталах SUD.ua та «Закон і Бізнес»;
✔ Вся практика ЄСПЛ, яка публікується на сайті ВС;
✔ Всі огляди Верховного суду;
✔ Дайджести ВП ВС, які роблю я і мої помічники щотижня і швидше за всіх.

Повна історія оновлень системи "Прецедент"


Зміст розділів. 

Розділ I. Користування системою "Прецедент" ® 2.0 («Розумний пошук») 


Для більш ефективного користування системою "Прецедент" ® 2.0 («Розумний пошук»), пропонуємо Вам ретельно прочитати та врахувати основні рекомендації:

1) Алгоритм "Розумний пошук" системи "Прецедент"® 2.0  унеможливлює отримання негативного результату, оскільки враховуються багаточисленні помилки Користувачів при конструюванні запитів (алгоритми постійно оновлюються).

2) Пошук одного словосполучення.
У випадку пошуку будь-якого одного словосполучення, система «за замовченням» здійснить пошук такого словосполучення та забезпечить його пріоритетне відображення в документах, а потім – всі інші документі, однак лише ті, які містять пошукові слова окремо.
Приклад: словосполучення Про виконавче провадження не потрібно заключати в лапки, оскільки система пріоритетно відпрацює такий запит, як словосполучення.

3) Два та більше словосполучень вже необхідно самостійно відокремлювати одне від одного та заключати кожне словосполучення в лапки.
Приклад:
"Про виконавче провадження" "Про іпотеку" "Про заставу"
(запит складається з 3-х словосполучень взятих у лапки).

4) Пошук за нормою права.
Приклади:
Стаття 196 СК
ст. 196 СК
ч.1 ст. 261 ЦК
261 СК
підпункту 14.1.257
14.1.257
Система автоматично забезпечить пошук відповідної норми, як точної фрази (словосполучення) + забезпечить пошук всіх варіантів (детально в пункті 6).

5) У випадку запиту по типу: стаття 196 СК пеня аліменти (без лапків) або ст. 196 СК пеня аліменти (без лапків). Так система буде автоматично ідентифікувати посилання "на статтю та кодекс" та шукати точну фразу. Модифікований запит буде таким:
"стаття 196 СК" пеня аліменти
або "ст. 196 СК" пеня аліменти.

6) «Пошук всіх варіантів посилань на норму права».
Приклад запиту: ч.1 ст. 261 ЦК (запит без лапків по вкладці «ВСІ»).
"Прецедент"® 2.0 ("Розумний пошук") знайде всі зазначені нижче посилання у текстах, як словосполучення, (у тому числі в зворотному напрямку), зокрема:
ч. 1 ст. 261 ЦК
ч.1 ст.261 ЦК
ст. 261 ЦК ч. 1
ч. 1 ст. 261 Цивільного кодексу України
частини 1 статті 261 Цивільного кодексу України
частини 1 статті 261 ЦК
частиною 1 статті 261 Цивільного кодексу
частиною 1 ст. 261 ЦК
частини 1 статті 261 ЦК України

Відеоматеріал, щодо використання такого пошуку присутній в розділі "Відео".

7) У випадку запиту (без лапків), який містить посилання на норми права (1, 2, 3 та більше норм права), система ідентифікує кожне посилання на норму права та забезпечить пошук всіх норм права в одному документі.
Приклад запиту (без лапків):
ч 1 ст 601 п 8 ч 2 ст 46 пункт 1 статті 6;
Модифікований запит: "ч 1 ст 601" "п 8 ч 2 ст 46" "пункт 1 статті 6"
Тобто алгоритмами "Розумний пошук" кожна норма ідентифікована та пошук буде здійснюватися щодо всіх відповідних норм в одному документі.

8) «Обрав текст або словосполучення – знайшов його».
В цьому режимі можливо шукати практику, як по нормі права через розділ "НАУ", або через інший розділ, якщо відповідний нормативний документ відображається, або з будь-якого тексту рішення. Для цього необхідно обрати статтю норми права або будь-який текст та  виділити його мишкою, а потім натиснути на «збільшувальне скло». Пошук автоматично здійснюється по вкладці "ВСІ", після чого можна переключитись на будь-яку вкладку.9) «Обрав слово – знайшов його».
Подвійний клік мишею на будь-якому слові призводить до появи піктограми "збільшувальне скло", а після натиснення – забезпечується пошук по вкладці «ВСІ».10) "Конструктор запитів". Унікальний інструмент в якому логічні оператори враховуються автоматично та в залежності від відповідного поля, в який введено текст. Відеоматеріал, щодо використання такого пошуку присутній в розділі "Відео".11) «Автоматична ідентифікація норми права (пункту/абзацу/частини статті) та його пошук по обраному розділу.
В цьому режимі можливо шукати по нормі права через розділ "НАУ" або інший розділ, якщо відповідний нормативний документ відображається. 
Режим активується при наведенні мишею на відповідний пункт/абзац/частину відповідною статті норми права, з’являється пошукове меню з можливістю здійснити негайний пошук лише по обраному розділу.
Відеоматеріал, щодо використання такого пошуку присутній в розділі "Відео".


12) Папка «Обрані». У випадку наявності документів у папці «Обрані», система також забезпечує пошук по всім документам в цій папці.

13) При перегляді знайдених збігів після пошуку, до правої частини інтерфейсу (текст документу) додані стрілки переходу по знайденим збігам ("вверх" та "низ") з відповідним лічильником попередніх та наступних збігів. Зазначений функціонал також працює при повноекранному перегляді документу (двійний клік по документу в лівій частині інтерфейсу або на за допомогою кнопки на інтерфейсу).


Окрім цього, у разі досягнення першого або останнього збігу (маніпулятором миш або стрілками клавіатури) та натискання стрілки "вверх" або "низ" відбудеться автоматичний перехід на попередній або наступний документ з відображенням відповідного збігу в новому документі та підказки про перехід на новий документ.


Таким чином забезпечується "наскрізний" перехід по знайденим збігам по всім документам та лише при натисканні або стрілок клавіатури або маніпулятора (миші).

14) У випадку, якщо по будь-якій вкладці (окрім вкладці «ВСІ») не знайдено документів, система автоматично забезпечить пошук по вкладці «ВСІ» та повідомить Вас. В такому режимі фактично унеможливлюється нульовий пошуковий результат.

15) Для отримання точного результату можливо шукати по 4-6 звичайним словам або 3-4 унікальним словам.

16) У пошуковий запит також можна додати одну або декілька цифр та/або слів. Приклад:
"про виконавче провадження" 43
"про виконавче провадження" арешт
і так далі.

17) Документи відображуються «за замовченням» «за збиванням» від нових до більш ранніх (За датою ЄДРСР). Також можливо перемикнути режим відображення для сортування за «Датою Ухвалення».18) Можливо шукати або по "№ справи" або по "№ провадження" або «за номером в ЄДРСР».
Приклад:
813/4440/16
6-152цс14
152цс14
152 цс 14
фактично у будь-якої інтерпретації.

19) По вкладці ЄСПЛ можливо здійснювати пошук або по "№ заявки" або за прізвищем на російській або українській мовах.
Приклад:
Нины Куценко против Украины (російською)
Кулік проти України (українською)
25114/11
(за номером заявки).

20) За запитом VPVS відображується Хронологія відступлення Великої Палаті ВС та ВСУ від своїх правових позицій (оновлюється щоденно).

21) За запитом Дайджест відображуються Дайджести Постанов Великої Палаті, в тому числі за останню неділю (додається кожну суботу).
Розділ II. Особливості інтерфейсу.


 • Простий і мінімалістичний двовіконний інтерфейс;
 • Візуальні фільтри/пресети за формами судочинства з миттєвим перемиканням баз - (1);
 • Конструктор формування запитів (вводимо текст тільки в "своїх" полях) - (2).
 • Підтримка стандартних логічних операторів AND, OR для пошуку;
 • Сортування рішень та НАУ за датою додавання в базу за спаданням (за замовчуванням) або за датою проголошення рішення - (3);
 • Миттєве відображення змісту рішення після його обрання - (4);
 • Вибір слова або “частини тексту рішення”/НАУ для його пошуку «по фразі цілком» по всій базі, що замінює “прив'язку рішень” до статей - (5);
 • Підсвічування і перехід на перший знайдений збіг по тексту - (6);
 • Можливість повного управління за допомогою клавіатури однією рукою (перехід за списком/тексту і назад);

 • Рішення ЄСПЛ, НАУ і рішення судів містять гіперпосилання на джерело (сайти ЄСПЛ, НАУ і ЄДРСР), що спрощує верифікацію НАУ або рішення і перевірку наявності в базі - (7);
 • Відстеження видалених рішень з ЄДРСР та видалення цього ж документу із бази системи;
 • Рішення судів містять ідентифікуючу стрічку, наприклад: “Постанова ВСУ від 19.04.2017 року за справою № 405/4999/15-ц” (№ в ЄДРСР 66327931) для кожного рішення, що спрощує посилання на дане рішення в будь-якому вашому документі;

 • Наявність гіперпосилань (що є дзеркальним відображенням автентичних документів) у шапці документу (права частина інтерфейса), а також зліва від назви документу (ліва частина інтерфейсу);

 • Подвійне натискання миші (подвійний «клік») дозволяє переглянути документ у повному обсязі на повний екран.


Розділ III. Реєстрація в системі.

Для того, щоб підключитись до системи та отримати доступ до бази документів необхідно:

  1. Зайти на сайт www.precedent.ua;
  2. Розпочати реєстрацію, натиснувши у правому верхньому кутку “Реєстрація”  
  3. Заповнити всі поля:
   • створити свій власний ( унікальний) логін та пароль;
   • вказати прізвище, ім'я , по батькові;
   • вказати власну почту ( для завершення реєстрації);
   • вказати власний номер телефону;
   • вказати назву компанії - обов'язкове поле для формування рахунку у майбутньому;
   • ознайомитись з умовами та правилами користування системою;
  4. Отримати лист для підтвердження реєстрації на власний e-mail та перейти за посиланням, вказаним у листі;
  5. За бажанням зберегти пароль у браузері , для можливості заходити у систему без повторної авторизації;
  6. Вам  буде надано безкоштовний доступ для користування програмою протягом однієї години для ознайомлення та тестування системи;
  7. Після спливу тестового періоду (однієї години) для подальшого користування системою потрібно здійснити оплату (через розділ Тарифи) та отримати доступ на оплачений період.

 


Розділ IV. Оплата і доступ.

Вартість користування системою:

  • 229 грн./1 міс./1 робоче місце;
  • 687 грн./3 міс./1 робоче місце;
  • 1374 грн./6 міс./1 робоче місце;

  • Або за допомогою безготівкового платежу:

   • 807 грн./3 міс./1 робоче місце;
   • 1614 грн./6 міс./1 робоче місце;
   • Обліковий запис використовується без прив'язки до кількості пристроїв та місць вікористання системи;
   • Одночасне використання одного облікового запису на кількох пристроях заборонено та автоматично ідентифікується із подальшим блокуванням;

   Детальніше на сторінці "Тарифи".

    • Форма оплати:
     • за допомогою сервісу Liqpay;
     • Отримати рахунок для безготівкового розрахунку.
    • При оплаті через систему LiqPay підключення здійснюється автоматично;
    • При оплаті за рахунком - впродовж години після зарахування коштів на розрахунковий рахунок;

    

   Також пропонуємо переглянути відеоматеріали по роботі з системою:

   Презентація системи "Прецедент"®
   Конструктор запитів
   youtube Приклад пошуку судової практики по нормі права

   З повагою, команда ІПС "Прецедент" ®

   www.precedent.ua
   Історія оновлень системи:


   • Оновлено 22.07.2019: В системі "Прецедент" жовтим знаком оклику Комментар позначаються наступні документи:
    ✔ Постанови ВП ВС, в яких відбулось відступлення від правових висновків ВП ВС, ВС, ВСУ та касаційних судів;
    ✔ Постанови ВП ВС з питань «виключних правових проблем»
    ✔ Постанови ВП ВС у справах щодо «неоднакового застосування норм права»
    ✔ Постанови ВП ВС та Рішення КАС ВС по «Зразковим справам»
    ✔ Постанови ВП ВС, якими скасовано Рішення/Ухвали КАС ВС;
    ✔ Постанови Об'єднаних палат КЦС, КГС, КАС та ККС у складі Верховного суду, у тому числі ті, в яких відбулось відступлення від правових висновків ВС;
    ✔ Постанови судових Палат КГС, КАС та ККС у складі Верховного суду, у тому числі ті, в яких відбулось відступлення від правових висновків ВС;
    ✔ Постанови ВСУ, в яких відбулось відступлення від правових висновків ВСУ;
    ✔ Постанови/Ухвали КЦС, КГС, КАС, ККС у складі Верховного суду, від правових висновків в яких здійснила відступлення ВП ВС або Об’єднані палати/Судові палати ВС;
    ✔ Постанови ВСУ, від правових висновків в яких здійснила відступлення ВП ВС;
    ✔ Рішення/Ухвали КАС ВС, які скасовані ВП ВС;
    ✔ Судові рішення ВССУ, ВГСУ, ВАСУ від правових висновків в яких здійснила відступлення ВП ВС у справах щодо «неоднакового застосування норм права»
    ✔ Скасовані судові рішення апеляційних судів (вкладка "Апеляції");
    ✔ Виправдувальні вироки із зазначенням статей КК (вкладки "ККС ВС" та "Апеляції");
    Жовтий знак оклику  з’являється в лівій частині інтерфейсу системи «Прецедент» ®, а при наведенні мишею на сам знак - з’являється спливаюча підказка з інформацію щодо рішення.

   • Оновлено 17.09.2019: Зустрічаємо новий функціонал "Виправдувальні вироки" в розділах "ККС/ВС" та "Апеляції".
    Ми проаналізували більш ніж 250 тис рішень з 01.01.2018 року та створили базу "Виправдувальних вироків".
    Також створено механізм для пошуку практики за статтями матеріального та процесуального права (Кримінальне судочинство).
    Щоденне оновлення.
    Пропонуємо відповідне «Відео» для детального ознайомлення з новим функціоналом.

   • Оновлено 22.04.2019: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик № 10 "Робота з базою судової практики Європейського суду з прав людини в інформаційно – правовій системі "Прецедент".

   • Оновлено 18.04.2019: Зустрічаємо новий функціонал розділу "ЄСПЛ". Деталі у файлі за посиланням.

   • Оновлено 09.04.2019: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик № 9 "Щодо візуальної та революційної ідентифікації в системі "Прецедент" ® (до відкриття судового рішення) Постанов Великої Палати ВС (ВПВС), Постанов/Рішень Касаційних судів у складі ВС, у тому числі Об'єднаної палати (ВС), Постанов Верховного суду України (ВСУ), які містять актуальні (останні) та неактуальні правові висновки, внаслідок відступлення або скасування, а також "Зразкові справи", новий режим "Зв'язок" та іншій функціонал (Оновлення від 15.03.2019, 10.03.2019, 25.02.2019.).

   • Оновлено 15.03.2019: Щодо візуальної та революційної ідентифікації в системі "Прецедент" ® (до відкриття судового рішення) Постанов Великої Палати ВС (ВПВС), Постанов/Рішень Касаційних судів у складі ВС, у тому числі Об'єднаної палати (ВС), Постанов Верховного суду України (ВСУ), які містять актуальні (останні) та неактуальні правові висновки, внаслідок відступлення або скасування, а також "Зразкові справи" та новий режим "Зв'язок".
    Так, в системі "Прецедент" ® візуально ідентифіковано:
    ✔ Постанови ВПВС, ВС та ВСУ, які містять актуальні та неактуальні правові висновки, враховуючи факт відступлення ВПВС від Постанов ВПВС, ВС та ВСУ а також відступлення ВСУ від ВСУ;
    ✔ Постанови Об'єднаних палат КЦС, КГС, КАС та ККС у складі Верховного суду;
    ✔ Постанови КЦС, КГС, КАС, ККС у складі Верховного суду, від правових висновків в яких здійснила відступлення Об'єднана палата КЦС, КГС, КАС та ККС у складі Верховного суду;
    ✔ Постанови ВПВС та Рішення КАС ВС по «Зразковим справам»;
    ✔ Постанови ВПВС, якими скасовано Рішення/Ухвали КАС ВС та всі скасовані Рішення/Ухвали КАС ВС;
    ✔ Постанови ВПВС щодо питань «виключних правових проблем».
    Окрім цього також створено і оновлюється Хронологія відступлення ВПВС від висновків ВПВС, ВС та ВСУ за весь час (запит VPVS);
    Візуально, всі такі Постанови/Рішення/Ухвали позначаються жовтим знаком оклику (⚠️) в лівій частині інтерфейсу системи «Прецедент» ® (із спливаючою підказкою при наведенні мишею на знак).

   • Оновлено 10.03.2019: Впроваджено механізм «Зв'язок», який дозволяє миттєво отримати все пов'язані судові рішення з первинним (актуальні, неактуальні чи скасовані) за № справи, № провадження, № в ЄДРСР та № справи ВРП. Первинний документ позначається знаком «будинок».

   • Оновлено 25.02.2019: В систему "Прецедент" ® завантажуються:
    ✔ Всі офіційні Дайджести Великої палати ВС (ВП ВС);
    ✔ Всі офіційні і щотижневі Дайджести ВС (ЄСПЛ);
    ✔ Весь аналітичний матеріал суддів ВС, опублікований на інтернет-порталах SUD.ua та «Закон і Бізнес»;
    ✔ Вся практика ЄСПЛ, яка публікується на сайті ВС;
    ✔ Всі огляди Верховного суду;
    ✔ Дайджести ВП ВС, які роблю я і мої помічники щотижня і швидше за всіх.

   • Оновлено 19.11.2018: В систему "Прецедент" ® завантажуються Ухвали Верховного Суду (КЦС, ККС, КГС, КГС та Великої Палати ВС).

   • Оновлено 19.11.2018: Впроваджено інструмент для індивідуального налаштування переліку документів по вкладкам (Пресетам): "КЦС/ВС", "ККС/КС", "КГС/КС", "ВП/ВС+ВСУ" та "Всі" (з механізмом пам’яті на сесію або для постійного користування). Для цього додана нова кнопка між вкладками "Апеляція" та "Обрані". Врахована унікальність (ККС ВС) та пов’язаність судової практики (КЦС ВС, КГС ВС, КАС ВС) між судами.

   • Оновлено 14.11.2018: Ідентифіковано тексти Постанов ВС, які не мають повного тексту (скорочені та інші), а також колегіальні Ухвали Великої Палаті ВС та інші Ухвали (одноособові), які можливо включати/відключати всі або окремо.

   • Оновлено 12.11.2018: Суттєво вдосконалено пошукові алгоритми. Відтепер, при пошуку практики по нормі права, наприклад по запиту: ч. 1 ст. 261 ЦК (без лапків), система знайде точне словосполучення: частина перша статті 261 ЦК , а також всі інші можливі посилання на ч.1. статті 261 ЦК, зокрема: ч. 1 ст. 261 ЦК , ч.1 ст.261 ЦК , ст. 261 ЦК ч. 1 , ч. 1 ст. 261 Цивільного кодексу України , частини 1 статті 261 Цивільного кодексу України , частини 1 статті 261 ЦК , частиною 1 статті 261 Цивільного кодексу , частиною 1 ст. 261 ЦК , частини 1 статті 261 ЦК України. Цей механізм постійно вдосконалюється.

   • Оновлено 18.10.2018: У випадку запиту (без лапків), який містить посилання на норми права (1,2,3 та більше норм права), система ідентифікує кожне посилання на норму права та забезпечить пошук всіх норм права в одному документі.
    Приклад:
    Запит (без лапків): ч 1 ст 601 п 8 ч 2 ст 46 пункт 1 статті 6;
    Скоригований запит: "ч 1 ст 601" "п 8 ч 2 ст 46" "пункт 1 статті 6", тобто кожна норма ідентифікована, а пошук буде здійснюватися щодо всіх відповідних норм в одному документів.

   • Оновлено 15.10.2018: Всі нові адвокати автоматично отримують 1 місяць тестового доступу до системи «Прецедент» зі створенням облікового запису в системі. Доступ надається з моменту внесення даних до ЄДРАУ та протягом 1 (одного) місяця.
    В той же час, такий новий адвокат, замість 1 (одного) тестового місяця, може отримати 50% знижку при придбанні системи «Прецедент».
    Деталі за посиланням «Акції» або через welcome@precedent.ua

   • Оновлено 9.10.2018: Відтепер, як би не був введений Ваш пошуковий запит (без або з використанням лапків), система "за умовчанням" шукатиме вказаний запит, як точне словосполучення з виведенням усього можливого переліку документів по роках і по збиванню (помічаються галочкою), а потім видаватиме другий перелік документів, де зустрічаються лише пошукові слова в різних частинах тексту (не точне словосполучення). Таким чином, вже немає необхідності кожного разу проставляти лапки для пошуку точного словосполучення. Однак нагадуємо, що вказаний механізм не працює при необхідності здійснити пошук двох та більше словосполучень. Такі словосполучення необхідно заключати в лапки (кожне окремо). Приклад запиту з 3 (трьома) словосполученнями: "Про іпотеку" "Про Заставу" "арешт майна". Також з інтерфейсу прибрали галочку "розумний пошук", оскільки пошукові алгоритми системи «Прецедент»® 2.0 (у тому числі щодо розкладання пошукового запиту та інші алгоритми, які зменшують вірогідність помилки при запитах) працюють без участі користувача.

   • Оновлено 19.09.2018: Вдосконалено запити по типу: стаття 196 СК пеня аліменти (без лапків) або ст. 196 СК пеня аліменти (без лапків).
    Так система буде автоматично ідентифікувати посилання "на статтю та кодекс" та шукати точну фразу. Новий запит буду таким: "стаття 196 СК" пеня аліменти або "ст. 196 СК" пеня аліменти

   • Оновлено 20.08.2018: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик № 8 "Порівняння Інформаційно - правової системи "Прецедент" та Єдиного Державного реєстру судових рішень (ЄДРСР)".

   • Оновлено 19.08.2018: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик № 7 "Новий механізм пошуку практики по нормі права, через ідентифікацію тексту такої норми та його пошук лише по обраному судочинству чи пресету)".

   • Оновлено 17.08.2018: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик № 6 "Пошук практики Великої палати ВС з конкретного питання за 2 хвилини".

   • Оновлено 31.07.2018: Виправлено відпрацювання пошукових запитів за форматом «цифра.цифра».Наприклад 192.1.
    Система автоматично забезпечую пошук точного запиту «192.1.».
    Однак, звертаємо увагу, що враховуючи складність алгоритмів, можливі випадки неточності результатів пошуку, (приклад 1 192).


   • Оновлено 31.07.2018: Додано механізм автоматичного нарахування додаткового часу для користування системою "Прецедент" у разі здійснення оплати у будь-якій спосіб протягом 60 хвилин з моменту активації облікового запису. Додано відповідний таймер решти часу. При оплаті 3 міс. - додається 15 додаткових днів, а 6 міс - 1 місяць, які зараховуються автоматично.

   • Оновлено 30.07.2018: В розділ "НАУ" та всі інші розділи в яких зустрічаються нормативні акти України (згідно до підказок на «пресетах» або «кнопках перемикання»), реалізовано механізм автоматичної ідентифікації тексту абзацу/пункту/частини відповідної статті або назви нормативного акту (при наведенні мишею) з пропозицію здійснити негайний пошук по будь-якому судочинству або «пресету» "Прецеденту". Наприклад: По «пресету» "Всі" або "ЄСПЛ" або "НАУ" або "Апеляції" та інші. Необхідно лиши навести мишею на необхідній абзац/пункт/частину та обрати, після відображення, відповідний «пресет» для отримання конкретного результату пошуку (з автоматичним переходом в обраний «пресет» та відображенням результату та переходом на перший збіг по тексту).
    Станом на 18.10.2018 року зазначений механізм тимчасово не відпрацьовує нормативні акти старого формату. Це питання знаходиться в роботі.

   • Оновлено 28.07.2018: Додано 11 (одинадцяте) джерело рішень ЄСПЛ.
    Початок щоденного моніторингу та завантаження новин з сайту "Український Аспект"
    Завантажено всі новини, прес-релізи та авторські переклади нових рішень ЄСПЛ в "Прецедент" (вкладка "ЄСПЛ" та "Всі"). Ідентифікатор - "Дроздов".

   • Оновлено 24.07.2018: При перегляді знайдених збігів після пошуку, до правої частини інтерфейсу (текст документу) додані стрілки переходу по знайденим збігам ("вверх" та "низ") з відповідним лічильником попередніх та наступних збігів. Зазначений функціонал також працює при повноекранному перегляді документу (двійний клік по документу в лівій частині інтерфейсу або на за допомогою кнопки на інтерфейсу).
    Окрім цього, у разі досягнення першого або останнього збігу (маніпулятором миш або стрілками клавіатури) та натискання стрілки "вверх" або "низ" відбудеться автоматичний перехід на попередній або наступний документ з відображенням відповідного збігу в новому документі та підказки про перехід на новий документ.
    Таким чином забезпечується "наскрізний" перехід по знайденим збігам по всім документам та лише при натисканні або стрілок клавіатури або маніпулятора (миші).

   • Оновлено 27.06.2018: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик №5 щодо застосування нового функціоналу - Хмарна папка «Обрані».

   • Оновлено 24.06.2018: Хмарна папка «Обрані».
    Додано функціонал створення власних баз судових рішень та нормативних документів, які будуть доступні з будь-якого Вашого пристрою. На головному інтерфейсі "Прецеденту" з’явились пресет "Обрані" та нова кнопка з піктограмою "зірочка" для додавання документу.

   • Оновлено 24.06.2018: Суттєво оновлено мобільну версію системи "Прецедент".
    Виправлено численні помилки. Також забезпечено автоматичний перехід на знайдений збіг після обрання документу (станом на 18.10.18 тимчасово не працює).
    Інтерфейс став більш динамічним. Працювати с мобільної версію стало комфортною.
    Необхідно з будь-якого пристрою лише зайти на сайт www.precedent.ua.

   • Оновлено 15.06.2018: Пресет «Апеляції».
    Додані всі Постанови та Рішення всіх апеляційних судів України з 01.01.2018 року.
    На головному інтерфейсу з’явився новий пресет «Апеляції» та відповідний функціонал забезпечення пошуку або по всім судам або конкретному судочинству або суду (з функціоналом пам’яті обраного режиму). Зазначений функціонал можливо використати при натиснення в пресеті «Апеляція» відповідного трикутника.
    Рішення до 01.01.2018 завантажувати не планується.

   • Оновлено 05.06.2018: Додано розділ «Акції»
    На постійні основі діють такі акції:
    - Швидка оплата;
    - Знижка новому адвокату;
    - Кожному студенту – свій «Прецедент»
    Деталі за посиланням «Акції»

   • Оновлено 15.05.2018: Додані спливаючи підказки по всім «Пресетам» з роз’ясненням підключених баз до відповідного пресету.
    Необхідно лише навести мишею на будь-який пресет (наприклад на «ЄСПЛ»).
    У найближчий перспективі Користувач зможе самостійно формувати відображання баз даних у відповідному пресеті (орієнтовно в кінці жовтня).

   • Оновлено 01.05.2018: До кожного «Пресету» додана щоденна цифра, яка відображує кількість нових документів за поточний день, які були завантажені до відповідного Пресету.
    У найближчий перспективі зазначений механізм буде змінено з метою накопиченого відображення нових документів до обрання Користувачем відповідного «пресету».

   • Оновлено 01.05.2018: Додано механізм автоматичного переходу на вкладку «Всі», у разі нульового результату по будь-якому пресету.
    Зазначений функціонал значно збільшує вірогідності отримання не нульового результату для користувача.

   • Оновлено 15.04.2018: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик №4 "Приклад пошуку по нормі права шляхом розкладання користувальницького запиту.", щодо механізму «розкладання» певного користувацького запиту, який містить посилання на норму права, на всі можливі варіанті.

   • Оновлено 01.04.2018: Впроваджено унікальний алгоритм пошуку практики по нормі права через механізм розкладання» певного користувацького запиту, який містить посилання на норму права, на всі можливі варіанті, як результат пошуку:

    Наприклад (запит без лапків по вкладці «ВСІ»):
    ч.1 ст. 261 ЦК

    «Прецедент» знайде всі зазначені нижче посилання у текстах, як словосполучення, тобто в лапках (у тому числі в зворотному напрямку), зокрема:
    «ч. 1 ст. 261 ЦК»
    «ч.1 ст.261 ЦК (у тому числі враховуючи пробіли!) »
    «ст. 261 ЦК ч. 1»
    «ч. 1 ст. 261 Цивільного кодексу України»
    «частини 1 статті 261 Цивільного кодексу України»
    «частини 1 статті 261 ЦК»
    «частиною 1 статті 261 Цивільного кодексу»
    «частиною 1 ст. 261 ЦК»
    «частини 1 статті 261 ЦК України»

   • Оновлено 01.04.2018: Допрацьовано пошукову систему:
    При запитах у форматі "Стаття 599" або "ст 599" система автоматично забезпечує пошук таких запитів «як словосполучення», тобто не окремо, а точний текст.

   • Оновлено 01.04.2018: Додано інший функціонал, який значно зменшує користувацькі помилки при формування запитів.

   • Оновлено 15.03.2018: В розділ «Відео» додано новий відео-ролик №3 "Приклад пошуку судової практики по нормі права.", щодо обрання та пошуку тексту з нормативного акту.

   • Оновлено 01.03.2018: Впроваджено мобільну версію сайту «Прецедент»
    Необхідно з будь-якого пристрою лише зайти на сайт www.precedent.ua.

   • Оновлено 01.03.2018: Оновлено інтерфейс системи «Прецедент».
    Виправлено помилки при використання «Конструктору запиту».

   • Оновлено 12.09.2017: Додано 9 (дев`яте) джерело рішень ЕСПЛ (сайт Верховного Суду України)

   • Оновлено 07.09.2017: Додано 10 (десяте) джерело рішень ЕСПЛ (сайт Верховного Суду України)

   • Оновлено 01.09.2017: Забезпечено пошук двозначних чисел, тексту, який містить дужки, а також пошук обраного словосполучення (слова) з повноекранного режимі.

   • Оновлено 20.08.2017: Додано новий пресет "ВРП" та завантажені всі рішення Вищої Ради Правосуддя.

   • Оновлено 24.08.2017: Додано 9 (дев’яте) джерело рішень ЄСПЛ (сайт правозахисника Оніщік О.).
   На головну


^ Наверх