Дата реєстрації в системі: 18.07.2024 р.
Виходячи із наведеного та аналізуючи мотиви ухвали про передачу цієї справи на розгляд Великої Палати Верховного Суду, слід дійти висновку, що мотиви, викладені в ухвалі Верховного Суду у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду від 22 травня 2024 року, містять обґрунтування наявності виключної правової проблеми та необхідності вирішення питання щодо прийняття апеляційної / касаційної скарги, яка не містить підпису особи, яка її подала, під текстом касаційної скарги або під відміткою про наявність додатків.
Колегія суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, передаючи цю справу на розгляд Великої Палати Верховного Суду, правильно зазначила, що судова практика Касаційного цивільного суду та Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду є різною при вирішенні питання щодо прийняття апеляційної / касаційної скарги, яка не містить підпису особи, яка її подала, під текстом касаційної скарги або під відміткою про наявність додатків.
Велика Палата Верховного Суду взяла до уваги, що подібне питання вирішується в невизначеній кількості справ, які або вже існують, або можуть виникнути в майбутньому.
Прийняти до розгляду справу за позовом ОСОБА_1 до Немирівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області про відшкодування моральної шкоди.
Інші джерела правової позиції
Підстава передачі на розгляд ВП ВС: виключна правова проблема.
Опис: на думку КЦС ВС виключна правова проблема полягає у невизначеності питання щодо прийняття апеляційної / касаційної скарги, яка не містить підпису особи, яка її подала, під текстом касаційної скарги або під відміткою про наявність додатків.
Джерело: Дайджест судової практики ВП ВС за липень 2024 року (Верховний Суд)
У Х В А Л А
Справу, яка містить виключну правову проблему "Щодо прийняття апеляційної/касаційної скарги, яка не містить підпису особи, яка її подала, під текстом касаційної скарги або під відміткою про наявність додатків", прийнято до розгляду Великою Палатою Верховного Суду.