Дата реєстрації в системі: 18.12.2019 р.
У спорах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень, пов’язаних із реалізацією Закону України «Про очищення влади», зупинення провадження в адміністративних справах до розгляду...
Підставою для передачі справи на розгляд об`єднаної палати стало неоднакове застосування судом касаційної інстанції пункту 3 частини першої статті 236 КАС України (пункту 3 частини першої статті 156 КАС України в редакції до 15 грудня 2017 року) в аспекті зупинення провадження в адміністративній справі з підстав неможливості її розгляду до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження. Заслухавши доповідь судді-доповідача, дослідивши поставлене перед об`єднаною палатою питання щодо застосування норм процесуального права, об`єднана палата дійшла висновку про те, що вищезгадані підходи до аналізу судом касаційної інстанції обґрунтованості зупинення провадження в адміністративній справі з підстав неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, не можуть вважатись неоднаковим застосуванням окреслених норм процесуального права, а тому підстави для передачі цієї справи на розгляд об`єднаної палати відсутні. Між цим, оскільки норми КАС України не передбачають підстав і процедури повернення об`єднаною палатою справи на розгляд відповідній колегії, касаційний розгляд здійснюється об`єднаною палатою. Щодо зупинення провадження в адміністративній справі з підстав неможливості розгляду справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження Під неможливістю розгляду справи до вирішення іншої справи слід розуміти те, що обставини, які розглядаються у такій іншій справі, не можуть бути встановлені...
ПОСТАНОВА
Іменем України
12 грудня 2019 року
Київ
справа № XXXXXXXXXXX
провадження № XXXXXXXXXXXXXX