Редакції документа —
Увага!
Документ 890-VI, перша редакція — Прийняття від 15.01.2009
Це не поточна редакція документу! Перейти до поточної — редакція за 10.09.2009р.

Картка документа  переглянути на сайті Верховної Ради України

Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України
Види Закон
Видавники Верховна Рада України
Дати 15.01.2009
Номери 890-VI
Ідентифікатор 890-17
Стан Втратив чинність

Історія документа, публікації та редакції

Дата події Інформація про подію Додатково
10.09.2009 Визнання неконституційним, підстава – v020p710-09
19.06.2009 Публікація в ЗМІ — Відомості Верховної Ради України / 2009 р., № 25, стор. 923, стаття 311
03.04.2009 Публікація в ЗМІ — Офіційний вісник України / 2009 р., № 22, стор. 11, стаття 694, код акта 46130/2009
21.03.2009 Публікація в ЗМІ — Голос України / № 51
21.03.2009 Набрання чинності
15.01.2009 Прийняття перша редакціявідкрито зараз


ЗАКОН УКРАЇНИ

Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2009, № XX ст.311)



Цей Закон визначає правовий статус тимчасових слідчих комісій, спеціальної тимчасової слідчої комісії і тимчасових спеціальних комісій Верховної Ради України, їх повноваження та організаційні основи діяльності.

Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Статус тимчасових слідчих комісій, спеціальної тимчасової слідчої комісії і тимчасових спеціальних комісій Верховної Ради України

1. Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України (далі - слідча комісія) - колегіальний тимчасовий орган Верховної Ради України, що утворюється із числа народних депутатів України, завданням якого є здійснення парламентського контролю шляхом проведення розслідування з питань, що становлять суспільний інтерес.

2. Спеціальна тимчасова слідча комісія Верховної Ради України (далі - спеціальна слідча комісія) - колегіальний тимчасовий орган Верховної Ради України, що утворюється у складі народних депутатів України, спеціального прокурора і спеціальних слідчих, завданням якого є проведення розслідування обставин щодо вчинення Президентом України державної зради або іншого злочину, викладених у підписаному більшістю народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України поданні про ініціювання питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту.

3. Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України (далі - спеціальна комісія) - колегіальний тимчасовий орган Верховної Ради України, що утворюється із числа народних депутатів України для підготовки і попереднього розгляду питань, а також для підготовки і доопрацювання проектів законів та інших актів Верховної Ради України на правах головного комітету, якщо предмет правового регулювання таких проектів не належить до предметів відання комітетів, утворених Верховною Радою України, крім випадку утворення спеціальної комісії для продовження роботи над законопроектом про внесення змін до Конституції України.

4. Організація і порядок діяльності слідчих комісій, спеціальної слідчої комісії та спеціальних комісій визначаються Конституцією України, цим та іншими законами України, Регламентом Верховної Ради України та прийнятими відповідно до них постановами Верховної Ради України, якими визначаються мета, кількісний і персональний склад, завдання та інші питання забезпечення діяльності відповідної комісії.

Стаття 2. Принципи діяльності слідчих комісій, спеціальної слідчої комісії і спеціальних комісій

Нажаль Ви вже вичерпали ліміт на перегляд контенту, тому повний текст документу буде доступний після рєстрації облікового запису.
^ Наверх